• شماره پشتیبانی واتساپ : 09155555555
  • ایمیل : info.ir@gmail.com

صفحه اصلی دوره ها ارتباط با ما حساب کاربری

اقیانوس پارک

اقیانوس پارک | اردو اقیانوس پارک | مدرسه هوشمند | مدرسه هیبریدی | المهدی

اقیانوس پارک

مجموعه گردشگری اقیانوس پارک در فضایی بیش از ۳ هزار مترمربع دارای بخش ‌ها و جاذبه‌ های بسیاری است که در ادامه با این بخش ها بیشتر آشنا خواهید شد.

معرفی مجموعه تفریحی

یکی شگفت انگیزترین خلقت های خداوند که بشر هنوز قادر به کشف نیمی از راز و رمزهای ان نیز نشده است، اقیانوس ها و دریاها هستند، که بیشتر کره ی زمین را همین عظمت های خداوندی پوشانده اند. در اقیانوس پارک سعی بر آن شده که محیطی واقعی
از موجودات زنده ای که در اعماق آب ها زندگی می کنند شبیه سازی شده باشد.
این مجموعه یکی از دیدنی ترین مناطق تهران به خصوص برای دانش اموزان است، که علاوه بر تفریح می توانند مطالب آموزنده بسیاری را فرا بگیرید.

جاذبه های اصلی مجموعه گردشگری اقیانوس پارک تهران:

۱. بخش ویژه نمایش ابتدایی: در ابتدای ورود به مجموعه برای آماده‌شدن ذهن و درک بهتر بازدیدکنندگان به‌ویژه کودکان، نمایشی کوتاه از سفر به اعماق اقیانوس و دیدن انواع موجودات دنیای زیر آب همراه با جلوه های ویژه (پاشیدن آب، عروس دریایی های رباتیک و حباب ساز) پخش خواهد شد. نمایشی که از آن قسمتی از عظمت خلقت دریاها و اقیانوس ها و موجوداتی که داخل آن زندگی می کنند به تصویر کشیده شده است.

۲. بخش ویژه تاثیرات مخرب آلودگی های محیط زیست دریایی از جمله اقلام پلاستیکی. در این بخش زباله هایی را می بینید که با نظم در کنار هم قرار گرفته اند و زمانی که در زاویه ی مناسبی قرار بگیرید متوجه می شوید که این زباله ها به شکل اثر هنری عروس دریایی درمی آیند.

۳. بازدید از دریاچه مصنوعی شامل: دو بخش ماهی های کوی، گونه ای فیل ماهی که در حال انقراض است و ماهی خاویار.

۴. بخش حیوانات متحرک دریایی درون دریاچه و ساحل مجموعه شامل: ماکت بزرگ ترین صدف دنیا و ماکت بزرگ ترین لاک پشت دنیا، وال، پیلاتیپوس، خرچنگ، گراز دریایی. در این بخش می توانید از عکاسان حاضر در آن جا بخواهید از شما عکس های حرفه ای بگیرند.

“تصاویر بالا مجموعه ای از عکس های بازدید دانش اموزان کلاس سوم مدرسه هوشمند المهدی می باشد.”

۵. بخش ویژه آبشار و رودخانه مجموعه و حیوانات متحرک مرتبط با آن شامل :شنگ رودخانه ای، سمور، قورباغه، اسب آبی.

۶. بعد از گشت و گذار در فضای باز و در کنار دریاچه وارد بخش قطب می شویم. در این بخش که شبیه ساز قطب شمال است ماکت خانواده پنگوئن ها و فک دریایی را می توانید مشاهده کنید.

۷. بخش ویژه اعماق اقیانوس بخش اول شامل : سفره ماهی، دلفین ، کوسه و مار ماهی. در این بخش هم از آیتم عکاسی می توانید استفاده کنید.

۸. بخش ویژه اعماق اقیانوس بخش دوم شامل نهنگ قاتل و زیر دریایی.

۹. اوشن سنتر شامل : بزرگترین آکواریوم‌ آب شور پایتخت همراه با دکور عظیم.

۱۰. موزه ماهیان: مقصد بعدی ما بانک ژنتیک ماهی ها است. در این بخش تمامی ماهی هایی کشف شده در کشور ایران را می توان مشاهده کرد و با توجه به نقشه متوجه شوید هر کدام از آن ها در کجای ایران کشف شده اند.

۱۱. دستگاه ایکس ری کوسه و همچنین کلکسیون خاص نمونه های تاکسیدرمی از موجودات دریایی و صدف ها و مرجان ها و…

۱۲. بخش پایانی: نمایش ویژه پایانی مپینگ شو جذاب با تم فانتزی موجودات دریایی. این بخش به آیتم سیاه سفید معروف است. علت طراحی این قسمت به این دلیل است که ماهی ها توانایی تشخیص رنگ را ندارند و اجسام را به صورت سیاه و سفید می بینند. حتما از این بخش موزیکال لذت خواهید برد.

کاربر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

پیش ثبت نام مدرسه المهدی شروع شد


This will close in 0 seconds